NAWIGACJA
NIEKTÓRE NASZE USŁUGI
DODATKOWE INFORMACJE
KONTAKT
KOX-BUD
ul. Krzywa 1/8
60-124 Poznań

Tel. +48 531-235-333
pn-sob 7-21

Profil Google+

Gps: 52.382871,16.885434

Charakterystyka prac remontowo-budowlanych

Poniżej przedstawiamy techniczną specyfikację, jaką charakteryzują się oferowane przez nas usługi malarskie oraz wykończenia wnętrz w mieście Poznań.

 • Suche zabudowy z płyt GK:

  Wymaga to właściwego doboru materiałów i użycia jedynie zaufanych technologii, gdyż w przeciwnym razie istnieje ryzyko, że łączenia płyt popękają niedługo po zakończeniu prac. Budynki są nieustannie eksploatowane i nie jest niczym zaskakującym, że po jakimś czasie użytkowania może pojawić się kilka rys. Jednak dokładamy wszelkich starań, aby opóźnić ten proces, więc na założonych przez nas płytach zarysowania mogą się pojawić dopiero po ok. 10-15 latach. Pozbyć się tego rodzaju usterek można bez trudu i dużych nakładów finansowych przy okazji małego remontu, takiego jak np. wprowadzanie niewielkich poprawek lub odmalowywanie.

 • Szpachlowanie/gładzie ze szlifowaniem mechanicznym:

  Niemal każdy ma świadomość, że w celu uzyskania jak najlepszego stanu sufitów oraz ścian po malowaniu, należy przygotować perfekcyjnie gładką powierzchnię. Z tego powodu, na początku dokonuje się szpachlowania, aby pozbyć się wszelkiego rodzaju nierówności. Dzięki temu, że korzystamy z techniki szlifowania mechanicznego, możemy nie tylko wykonać dane zlecenie szybciej, ale również dokładniej i czyściej. Metoda ta pozwala bowiem znacząco zmniejszyć ilość tworzącego się pyłu.

 • Malowanie natryskowe przy użyciu agregatu hydrodynamicznego:

  Tego rodzaju pracę wykonuje się natryskując na określoną powierzchnię farbę pod ciśnieniem, bez użycia powietrza. Dzięki temu, czas pracy jest o wiele krótszy, a straty materiału niewielkie. Co więcej, pozwala to uzyskać wysoki standard wykonania. Czasem zdarza się, że efekt końcowy malowania natryskowego jest o wiele bardziej zadowalający od tego, który uzyskuje się stosując klasyczne metody. W swojej pracy korzystamy z wyłącznie w pełni sprawnych, nowoczesnych urządzenia. Tą metodą wykonujemy tylko duże obiekty przemysłowe itp.

 • Malowanie tradycyjnie:

  Przy tej technice, do malowania używamy wałka, a poza tym, rozdzielamy sufity i ściany, stosując wałek narożnikowy lub pędzel. W ten sposób, można uzyskać niezwykle estetyczną fakturę. Wykazujemy się przy tym ogromną starannością i dbamy o to, aby nie pozostawić żadnych niedociągnięć, a także aby nie wystąpiły żadne niepożądane zachlapania. Całkowite zadowolenie klienta jest dla nas kluczowe, więc przy wykonywaniu prac zachowujemy czystość i dbamy o idealny efekt końcowy.

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju zlecenie realizujemy, zawsze trzymamy się ściśle ustalonych norm i staramy się jak najprecyzyjniej wykonywać sztukę budowlaną. Zawsze stosujemy właściwie dobrane surowce jednakowej klasy, pochodzące od renomowanych producentów. Należy pamiętać, że zazwyczaj jakość materiału nanoszonego na ściany odzwierciedla najtańszy składnik utworzonej mieszanki. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług malarskich i wykończenia wnętrz w Poznaniu i okolicach!

PRZESUŃ DO GÓRY
Firma remontowo wykończeniowa Poznań okolice Wielkopolska