Szpachlowanie malowanie Poznań
NAWIGACJA
NIEKTÓRE NASZE USŁUGI
DODATKOWE INFORMACJE
KONTAKT
KOX-BUD
ul. Krzywa 1/8
60-124 Poznań

Tel. +48 531-235-333
pn-sob 7-21

Profil Google+

Gps: 52.382871,16.885434

Wykończenia wnętrz - Poznań

Wykańczamy wnętrza zawodowo. Każdy sposób wykończenia wykonamy z największą dokładnością, dzięki czemu klient nie musi ograniczać swojej wyobraźni. Wykonywaliśmy wykończenia wnętrz w Poznaniu i całej Wielkopolsce, czego efekty mogą Państwo obejrzeć w naszej galerii.

Przykładowe wykończenia wnętrz:

Wykończenia wnętrz na ul. Dworcowej Wykończenia wnętrz - zdjęcie nr 2 Wykończenia wnętrz - zdjęcie nr 3

Wykończenia wnętrz - zdjęcie nr 1 Wykończenia wnętrz - zdjęcie nr 2 Wykończenia wnętrz - zdjęcie nr 3

Wykończenia wnętrz na ul. Dworcowej Wykończenia wnętrz - zdjęcie nr 2 Wykończenia wnętrz - zdjęcie nr 3

Malowanie wnętrz

Wnętrze to przede wszystkim ściany. Odpowiednio dobrana farba, zarówno jakościowo jak i kolorystycznie to klucz do sukcesu dobrze przemyślanego wnętrza. Oferujemy wykończenia wnętrz, w tym: fachowe malowanie, po którym każde pomieszczenie będzie zachwycało. Jeżeli nie macie Państwo pomysłu na aranżację, chętnie podpowiemy i pomożemy dobrać odpowiedni kolor farby.

Łazienka i kafelki

Łazienka to dla niejednej osoby azyl po ciężkim dniu. Ważne więc by była przytulna, schludna i przemyślana. Powierzając w naszej ręce tak ważne zadanie jak wykończenie łazienki to przemyślana i dobra decyzja. Oferujemy Państwu profesjonalne prace z użyciem najlepszych jakościowo materiałów. Podpowiadamy i doradzamy – wszystko po to by mieszkanie było przytulne i wygodne.

Zabudowy wnętrz

System zabudowy wnętrz to jedno z najpraktyczniejszych rozwiązań w każdym domu. Wnętrze zyskuje na estetyczności a domownicy na dodatkowej przestrzeni. Szafy w zabudowie są bardzo nowoczesne a zarazem eleganckie. Dzięki nim łatwo utrzymać ład i porządek. Wykonujemy suche zabudowy z płyt GK. Odpowiednio dobrane materiały oraz narzędzia do pracy to klucz do sukcesu w tego rodzaju pracach.

Inne prace

Jesteśmy firmą remontowo – budowlaną z szerokim zakresem usług. Dzięki bogatemu doświadczeniu jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu. Oferujemy zarówno wykończenia wnętrz, malowanie, szpachlowanie itp. jak i zabudowy z płyt GK. Wszystko na wysokim poziomie, z zastosowaniem najlepszych materiałów. Pracujemy w mieście Poznań i najbliższej okolicy.

PRZESUŃ DO GÓRY
Firma remontowo wykończeniowa Poznań okolice Wielkopolska Stronę odwiedziło: osób, oglądając ją: razy.