UWAGA, ważna informacja! W związku z zaistniałą sytuacją pandemiczną i kwarantanną większej części naszego zespołu, firma jest zamknięta od dnia 18.05.2021r przynajmniej do końca maja. Wszyscy nasi klienci z którymi mieliśmy podpisane zobowiązania zostali o tym poinformowani, a prowadzone prace przesunięte bądź przekazane do wykonania innym podmiotom. Nowych klientów zapraszamy do kontaktu w czerwcu.

Firma KOX-bud Bartosz Michalski to właściwy wybór. Od 2009 roku zajmuje się kompleksową realizacją prac remontowo wykończeniowych w budynkach mieszkalnych jedno i wielo rodzinnych. Zrealizowaliśmy już bardzo różnorodne zlecenia związane z:

  • wykończeniem wnętrz mieszkań i domów od stanu deweloperskiego pod klucz
  • drobnymi jak i kapitalnymi remontami tych całkiem starych i w miare świerzych nieruchomości
  • szpachlowaniem, gipsowaniem, kompleksowym wykończeniem i renowacją tynków, czy samym malowaniem w postaci odświeżenia pomieszczeń
  • wykonaliśmy dziesiątki prostych i bardzo skomplikowanych łazienek
  • wieloma niezliczonymi już pracami budowlano wykończeniowymi

To wszystko pozwoliło nam zebrać cenne doświadczenie i obecnie owocuje kompleksowym, rzetelnym doradztwem, fachowym wykonawstwem, a także szeroką gamą proponowanych usług.

Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość wykonania i zadowolenie klienta. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Pracujemy na terenie miasta Poznań i okolic.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu!

Więcej