Wykańczanie mieszkań i domów od stanu deweloperskiego

Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z wykonaniem całościowego wykończenia nowego mieszkania czy domu. Wszystko co związane z kompleksowym wykonawstwem nowego mieszkania. Oczywiście nie musimy wykonywać wszystkich prac, jeśli np macie Państwo swoją ekipę parkieciarską bądź do jakichkolwiek innych prac, nic nie stoi na przeszkodzie by z nich nie skorzystać. Wszystkie oferowane przez nas prace wykonujemy w pełni profesionalnie.

Kompleksowa realizacja łazienek

Zajmujemy się kompleksową realizacją łazienek od A do Z pod tzw klucz na montażu wieszaków do ręczników kończąc. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

Szpachlowanie, Gipsowanie, Gładzie gipsowe, Prace tynkarskie,
Malowanie, Prace renowacyjne, Odnawianie ścian

Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z wykonaniem gipsowania, szpachlowania, gładzi gipsowych oraz malowaniem w nowych jak i starych budynkach.Wszystko co związane z pracami szpachlarsko malarskimi.
Wszystkie oferowane przez nas prace wykonujemy w pełni profesionalnie. Pracujemy na bardzo dobrych materiałach, oraz tych najlepszych dostępnych na rynku. Oczywiście wszystko dopasowane jest do potrzeb i budżetu klienta.

Opis naszych prac mogą Państwo zobaczyć tutaj

Izolacje

Wykonujemy izolacje budynków jak docieplenia poddaszy wełną, docieplenia elewacji styropianem i wełną. W przyszłości zamierzamy powiększyć zakres o docieplenia granulatami oraz PUR.