Wykańczanie mieszkań i domów od stanu deweloperskiego

Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z wykonaniem całościowego wykończenia nowego mieszkania czy domu. Wszystko co związane z kompleksowym wykonawstwem nowego mieszkania. Oczywiście nie musimy wykonywać wszystkich prac, jeśli np macie Państwo swoją ekipę parkieciarską bądź do jakichkolwiek innych prac, nic nie stoi na przeszkodzie by z nich nie skorzystać. Wszystkie oferowane przez nas prace wykonujemy w pełni profesionalnie.

Instalacje elektryczne i wod-kan

Zajmujemy się głównie modernizacją istniejących instalacji w celu dostosowania ich do aktualnych potrzeb danego projektu.

Posiadamy niezbędne uprawniania, wiedzę, narzędzia i materiały w celu należytego wykonania zleconych prac.
Wykonujemy również pomiary odbiorcze jak i okresowe domowych instalacji elektrycznych.
Zakres naszych kompetencji:
Elektryka – instalacje domowe do 1kV eksploatacja i dozór
Wod-kan – Wszystkie nowe popularnie dostępne systemy jak PEX, TECE, PP, miedź, stal itp

Szpachlowanie, Gipsowanie, Gładzie, Prace tynkarskie,
Malowanie, Prace renowacyjne, Odnawianie ścian

Zajmujemy się wszelkimi pracami związanymi z wykonaniem gipsowania, szpachlowania, gładzi, oraz malowaniem w nowych jak i starych budynkach. Wykonujemy wszystko co związane z pracami szpachlarsko malarskimi.
Oferowane przez nas usługi wykonujemy w pełni profesjonalnie. Pracujemy na bardzo dobrych materiałach, oraz tych najlepszych dostępnych na rynku. Oczywiście wszystko dopasowane jest do potrzeb i budżetu klienta.

Układanie płytek wielkoformatowych

Wykonujemy kompleksowo wszystko to co związane z obróbką i układaniem płytek wielkoformatowych. Aktualnie mamy doświadczenie w rozmiarze do 300cm długości, ale większych też się podejmiemy. Prace przy takich kaflach wymagają sporego doświadczenia, oraz skupienia, my je posiadamy.

Pracujemy na bardzo dobrych materiałach i profesjonalnymi narzędziami zaprojektowanymi specjalnie do wielkiego formatu.
Staramy się też być zawsze na bieżąco ze wszelkimi nowościami i aktualnościami.